Książka o Tobie

Spraw prezent pod choinkę lub na rocznicę ślubu, którym zaskoczysz nie tylko żonę, ale i wszystkie inne osoby. Pozostaw ślad po swoich osiągnięciach i przygodach. Poczuj smak satysfakcji, która jest zarezerwowana dla pisarzy, kiedy biorą do rąk książkę ze swoim nazwiskiem na okładce.

Jestem autorem i wydawcą. Pomogę Ci napisać lub napiszę za Ciebie książkę o Twoim życiu, rodzinie, karierze, przygodach czy podróżach, a potem ją wydam. Dlaczego to robię? Bo fascynują mnie ludzkie historie. Każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Dlatego z entuzjazmem je poznaję, aby następnie złożyć w zgrabną całość.

Czas powstania książki to ok. 3 miesiące. Wówczas odbierzesz w swoich drzwiach od kuriera paczkę z gotowymi, jeszcze ciepłymi, egzemplarzami swojej książki (uczucia, jakie będzie Ci wtedy towarzyszyło, nie można zdobyć w żadnym sklepie i za żadne pieniądze).

Książka o Tobie nie jest produktem masowym, ogólnodostępnym, dla każdego. Nie kupisz jej w księgarni czy w salonie z rzeczami dla najzamożniejszych. Książka o Tobie to produkt w najwyższym stopniu ekskluzywny. Nie ze względu na cenę, ale na jej unikalność i charakter. Samochód Bentley dużo kosztuje, ale można go kupić, tak jak każdy inny przedmiot. Wystarczy pójść do dilera i zapłacić. Książki o Tobie w taki sposób nie zdobędziesz. Konieczne jest ciekawe życie, na tyle bogate, aby można nim było zapisać 100, 200, 300 stron białych kartek.

Na swoim koncie mam 5 wydanych książek i blisko 300 napisanych artykułów. Przez ostatnie cztery lata moje publikacje przeczytało ponad 1 mln ludzi. Wiem jak pisać, aby inni chcieli to czytać. Zachęcam do współpracy.

Maciek Strzyżewski

Szczegóły współpracy na stronie: www.ksiazkaotobie.com

ksiązka.jpg